Usługi kadrowo płacowe w Warszawie

Jesteśmy ekspertami w zakresie obsługi kadrowo-płacowej dla firm zatrudniających ponad 50 pracowników. Nie jesteśmy biurem rachunkowym, nasza działalność skupia się wyłącznie na świadczeniu profesjonalnych usług w obszarze kadrowo-płacowym. Współpracujemy z firmami z różnych zakątków Polski.


Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu w obszarze obsługi kadrowo-płacowej dla dużych firm zatrudniających wielu pracowników, zdecydowaliśmy się utworzyć własną firmę outsourcingową. Naszym celem jest wyróżnienie się na rynku poprzez zapewnienie najwyższego standardu obsługi, który opiera się na punktualności i gwarancji połączenia korzyści związanych z prowadzeniem działu kadrowo-płacowego wewnątrz Twojej firmy oraz profesjonalizmu charakterystycznego dla obsługi outsourcingowej.

Twoja obsługa kadrowo-płacowa

Specjalizujemy się w obsłudze kadrowo-płacowej firm zatrudniających powyżej 50 pracowników. Nie jesteśmy biurem rachunkowym zajmujemy się tylko profesjonalną obsługą kadrowo-płacową. Współpracujemy z firmami z całej Polski.

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia w obsłudze kadrowo płacowej dużych firm zatrudniających setki pracowników podjęliśmy decyzje  o założeniu własnej firmy outsourcingowej, która będzie wyróżniała się na rynku wyższym standardem obsługi polegającym na bezwzględnej terminowości oraz gwarancji połączenia zalet jakie niesie za sobą prowadzenie działu kadrowo-płacowego wewnątrz struktury Twojej firmy wraz z profesjonalizmem prowadzenia obsługi na zasadach outsourcingu kadrowo-płacowego.

Profesjonalne usługi kadrowo płacowe Warszawa

Jesteśmy profesjonalistami w obsłudze kadrowo-płacowej. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorstw, które zatrudniają minimum 50 pracowników. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb firmy, a ze swojej strony oferujemy terminowość oraz kompleksową obsługę kadr i płac. Poznaj szereg zalet, które idą za wyborem naszej firmy, proponującej prowadzenie kadr i płac Warszawa.

Czym się zajmujemy? Obsługa kadrowo płacowa Warszawa

Współpraca z nami sprawi, że zdejmiemy z Ciebie cały obowiązek obsługi kadrowo-płacowej. Jednak co gwarantuje nasza obsługa kadrowo-płacowa? Przede wszystkim, każdy nasz klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu, związanego z sporządzaniem dokumentacji. Administrujemy wynagrodzenia pracowników oraz prowadzimy konsultacje z zakresu prawa pracy. Nasza obsługa kadrowa Warszawa obejmuje także prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie zaświadczeń, druków, informacji oraz list płac. Korzystamy z portali pracowniczych, dzięki czemu powierzone nam zadania wykonujemy sprawnie i terminowo. Przygotowujemy także umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne lub zlecenie, wystawiamy skierowania na badania lekarskie, zarówno dla nowego pracownika, jak i kontrolne dla zatrudnionych. W zakres naszych usług kadrowo-płacowych wchodzi również przygotowywanie rozliczeń, zaświadczeń o zarobkach i doradztwo prawne. Naszą dodatkową usługą jest sporządzenie PIT-11 oraz PT4R. Jesteśmy w stanie odciążyć również dział HR i zajmujemy się m.in. monitorowaniem ważności szkoleń BHP, tworzeniem raportów, optymalizacją pracy pracowników spółki i rozliczaniem czasu pracy. Jeśli interesują Cię kadry płace Warszawa – zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Zewnętrzna obsługa płacowa Warszawa

Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, która niesie za sobą wiele korzyści. Ponosimy pełną odpowiedzialność za wykonywane przez nas usługi. Ponadto, reprezentujemy Twoją firmę przed organami kontroli. Mowa o instytucjach państwowych, jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), PIP, Urząd Skarbowy. Nasze usługi kadrowo-płacowe to także wystawianie świadectw pracy po zakończeniu zatrudnienia, przesyłanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych oraz rocznych informacji o dochodach. Z pewnością nasza oferta zapewnia ogrom możliwości i zarządzanie wieloma procesami. Warto się z nią zapoznać, jeśli interesują Cię kadry i płace Warszawa. Jako firma jesteśmy w stanie wiele zaproponować dla pracodawcy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu i poznania naszej oferty z zakresu outsourcing kadr i płac Warszawa oraz payroll Warszawa.
Cennik

Wybierz najlepszy model obsługi dla Twojej firmy:

Podana cena za pracownika.
Przy większej ilości pracowników ceny są ustalane indywidualnie.

OBSŁUGA PŁACOWA

50 zł netto

OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA

90 zł netto

OBSŁUGA KADROWO-PŁACOWA PREMIUM

100 zł netto

ADMINISTRACJA PŁAC PRACOWNIKÓW

Naliczanie wynagrodzeń

Wyliczanie wszystkich składników wynagrodzenia.

Realizacja wypłat dla pracowników z wydzielonego subkonta płacowego.

Realizacja zobowiązań wobec ZUS i US z wydzielonego subkonta płacowego.

Sporządzanie i dostarczanie informacji, przeznaczonych dla pracowników (tzw. paski płac).

Przygotowywanie dokumentacji i rozliczeń dla ZUS, US, PFRON, GUS.

Rozliczanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Naliczanie PPK

Naliczanie Benefitów

Obsługa systemu Benefitów

Obsługa systemu PPK

ADMINISTRACJA KADR PRACOWNIKÓW

Przygotowanie i monitorowanie akt osobowych.

Przygotowywanie umów zlecenia, umów o dzieło

Przygotowywanie umów o prace

Przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia pracownika, zleceniobiorcy

Przygotowywanie dokumentów do zakończenia zatrudnienia m.in. świadectw pracy

Obsługa zajęć komorniczych

Przygotowywanie niestandardowych raportów zgodnych z oczekiwaniami Klienta.

Przygotowywanie zaświadczeń, druków i informacji dla pracowników.

Przygotowanie regulaminu pracy

Przygotowanie regulaminu wynagradzania

Przygotowanie regulaminu ZFŚS.

Przygotowanie regulaminu pracy zdalnej

Portal pracowniczy (pulpity zdalne pracowników)

Contact center dla kierownikow/menagerow

e-pracownik 24

e-raportowanie

Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników.

Korekty deklaracji ZUS z lat ubiegłych, sprzed okresu świadczenia usług na rzecz danego Klienta.

Przygotowanie audytu płac i akt osobowych.

Występowaniu w imieniu firmy w razie kontroli z urzędów ZUS, PIP, US

OUTSOURCING BADAŃ LEKARSKICH i BHP

Wystawianie skierowań na badanie lekarskie (wstępne, okresowe i kontrolne)

Monitorowanie ważności badań

Monitorowanie ważności szkoleń BHP

KONSULTACJE PRAWNE

Interpretacja przepisów prawa pracy, podatkowego i prawa dotyczącego ubezpieczeń społecznych.

Bieżące konsultacje prawne w zakresie prawa pracy.

Konsultacje w zakresie zatrudnienia obcokrajowców.

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie